text

Edit 9.

1. října 2017 v 1:00 | Mišák
Zdravím všechny návštěvníky blogu,

teď nám skončila série z Lipna a budeme pokračovat. Na následujících cca. 10 dní bude opět menší série, tentokrát z Hluboké nad Vltavou. Výlet byl podařený, aparát a mraky sbalené s sebou, takže fotky doufám taky. :-)
Předem se omlouvám, za nicneříkající názvy, ale opět to zůstane pouze u číslování. Alespoň to bude trošku překvapení.
A potom přibližně stejný počet z prvního T-Side Graffiti jamu, kde mi bylo ctí pořídit pár záběrů i pro organizátora akce (kdo chce může některé najít ve výběru na facebooku Graffiti Report Tábor). Pak budou nějaké lesní kusy, a pokud to včera vyšlo, tak i podzimní panorama od Bechyně. Sám nevím jestli z toho půjde něco použít, takže uvidíme. No a ke konci měsíce zkusím nafotit domácí zákoutí. Program je tedy na říjen už jasný. :-)

Děkuji za milé a podnětné komentáře a
všem přeji hezký a barevný podzim.

Mišák

Edit 8

2. září 2017 v 12:05 | Mišák
Je tomu přesně 214 dnů co na tomto blogu vyšla poslední fotka a taky 10222 dnů co mám možnost sledovat svět okolo sebe. Usmívající se A proto následujících 30 dnů budou vycházet fotky opět pravidelně v 18:00 každý den.
Tak snad se budou líbit. :-)

S pozdravem a radostí z focení
Mišák

Edit 7

7. září 2016 v 16:47 | Mišák
Zdravím všechny návštěvníky,

tento měsíc je i přes všechny nedostatky již připraven. Tzn. fotky jsou připravené na blogu skoro do konce září a vycházet budou každý den. Nedělám to sice rád takto dopředu, ale budoucí dva týdny hrozí, že v rámci rekonstrukcí budeme bez internetu. A příští týden navíc dovolená...
Reakce tedy budou na stránkách pomalejší, ale budou. Jen občas bude chybět perex, či odpověď se dostaví až za pár dní.
Každopádně doufám, že fotek bude dost - přibyl do výbavy 1.9. nový objektiv (sice z nejlevnějších viz. profil, ale na to moje focení... :-) ) a dnes přibyde k narozeninám polarizační filtr, dálková spoušť a stativ. Nejbližší výprava bude však o víkendu - drobek je nyní na čištění čipu a matnice v servisu a já v práci. :-)

Děkuji za Vaše milé komentáře a návštěvy.
S pozdravem

Mišák

Edit 6

19. srpna 2016 v 1:30 | Mišák
Tak opět po čase malá vsuvka.
Menu mírně doznalo změn a snad je takto o trošku hezčí. Plánuji v dohledné době pokračovat v tomto stylu i rozšíření o oblíbené blogy. Nebude se jednat o jakési "spřátelené", ale pouze o ty, které pravidelně a rád navštěvuji. Nejsem přílišný "zanechávač" komentářů na ostatních blozích, tudíž to bude spíše takové poděkování za jejich tvorbu, která mě baví, byť se asi nedostane na všechny.
Fotky mám dodělané nyní asi na další dva týdny a v září se dostane i na chlupatější faunu, tedy postupně bude ubývat motýlů. Usmívající se
Doufám, že se Vám budou líbit fotky i nadále a děkuji ještě jednou všem za krásné komentáře a pravidelné návštěvy nejen od členů autorského klubu.

S pozdravem Mišák

Edit 5

28. června 2016 v 22:34 | Mišák
Tak je toho poslední dobou nějak moc a na editaci sice čas mám, ale nějak se mi výsledné fotky nelíbí, tudíž další fotky budou opět až 1.7.2016. Pár jich už mám, tak budou opět pravidelněji než tento týden.
Dáme si zatím menší přestávku, o to budou snad další fotky lepší. Mrkající (a budou i kytičky Usmívající se)

Mišák

Edit 4

29. května 2016 v 10:47 | Mišák
Zatím ve zkušebním provozu, první krok mezi lidi. Usmívající se

Edit 3

27. května 2016 v 21:45 | Mišák
Editace fotek z třídenního výletu z větší části hotová. Fotek bude minimálně 13 a budou vycházet v červnu, přičemž prvních cca 6 bude čistě architektury, ty ostatní budou možná o trošku zajímavější. Usmívající se

Mišák Mrkající

Edit 2

23. května 2016 v 1:24 | Mišák
Takže do konce měsíce bude každý den v 18:00 vycházet fotka a samozřejmě ta nejpovedenější 31.5.2016. Usmívající se
Lenost psát k fotkám komentáře přetrvává. Smějící se
Nyní nás čeká menší dovolená s cestou do Zlína a Buchlova, tudíž v červnu budou fotky nejspíš architektury apod.

S pozdravem a radostí z focení
Mišák

Edit

4. května 2016 v 10:47 | Mišák
Celý blog z větší části přepsán do češtiny, včetně názvů, atd.
Jsem línej psát a vymýšlet názvy, proto jsou místy strohé a stupidní. :-)
 
 

Reklama